“Χαιρετίζω την τεράστια φιλοευρωπαϊκή πλειοψηφία των 250 από 300 στην Ελληνική Βουλή που υποστηρίζει τη νέα πρόταση”.Την ικανοποίησή του μετέφερε στον λογαριασμό του στο twiiter, ο πρόεδρος των Eυρωπαίων Φιλελευθέρων και Δημοκρατών Γκι Φερχόφστατ.
Γκι Φερχόφστατ: Χαιρετίζω την υπερψήφιση της πρότασης από την Ελληνική Βουλή
δημοσιεύτηκε:
10:23
, 11 Ιουλίου 2015
Διεθνή
![](https://www.enikonomia.gr/wp-content/uploads/2015/07/4c981c30dd50a2182556e442cd85432b.jpg)
Σχόλια Αναγνωστών
Ροή
Οικονομία
Επιχειρήσεις
Επικαιρότητα